Není to Cesta, co nás uzdravuje, ale my sami, naše vnitřní moudrost a rozhodnutí.

JDEME PO CESTĚ

Sezení probíhá v mé ordinaci. Snažila jsem se ji zařídit tak, aby působila spíše jako příjemný soukromý prostor než jako obvyklá pracovna lékaře. Cesta probíhá vsedě se zavřenýma očima, v rozšířeném stavu vědomí, podobně jako řízená meditace. Nejde o hypnózu. Ve stavu uvolněného vědomí se začnou spontánně objevovat pocity, obrazy a vzpomínky, které souvisejí s vašimi současnými těžkostmi.

Účinnost léčení záleží především na tom, jak je člověk ochoten se otevřít a ponořit do svých emocí a představ, nakolik dovolí svému vnitřnímu hlasu promluvit. To, co nás může uzdravit, je jedině naše vnitřní moudrost a rozhodnutí. Cesta – tak jako mnoho dalších terapií – je jen způsob, který nám pomáhá spojit se s touto vnitřní moudrostí. K úplnému uzdravení je často třeba odvahy pohlédnout na svá citová zranění z nového úhlu, přijmout je a dokázat se poučit z prožité bolesti.

Jako terapeutka jsem jen vnímavou průvodkyní, která dbá na to, aby bylo vše, co se objeví, proměněno a vyléčeno.
Samotné sezení trvá hodinu až dvě, výjimečně i víc. Předem je potřeba věnovat prostor tomu, co vás trápí a co od léčení očekáváte, po projití Cesty jejímu zhodnocení a případným otázkám. Po procesu probíhají hluboké změny na buněčné úrovni, proto je dobré zajistit si po zbytek dne klid.

Po sezení zůstaneme v kontaktu. Zhruba po týdnu a pak po měsíci se vás telefonicky nebo emailem zeptám, jak se cítíte a jaké změny se ve vašem těle, emocích a životě odehrávají. Většinou, zejména při dlouhodobých problémech nebo závažných nemocech, je vhodné absolvovat více sezení. Interval a počet návštěv je individuální a záleží vždy na tom, jak léčení probíhá.

interier